fbpx

Kullanıcı Sözleşmesi

Lütfen aşağıdaki şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Dosha Gıda ve Tarımsal Ürünler San. ve Tic. A.Ş. (Juitox)’den verdiğiniz sipariş ile birlikte aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu beyan juitox.com ürünler’inin Kullanım, İptal etme, Sipariş ve Ödeme ve Gizlilik politikasını içerir.

Sözleşme Tarihi: Satıcının web sitesi üzerindeki süreç ve alıcının işlemleri doğrultusunda; sipariş kaydının oluşturulduğu tarih, sözleşme tarihi olarak geçerli sayılacaktır.

Sipariş ve ödeme:

  1. Sipariş vermek için alınan kişisel bilgileriniz yalnızca hizmete yönelik iyzico ile paylaşır, hizmetten sonra hiçbir kart bilgisi kaydedilmemektedir. Alınan veriler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.
  2. Sipariş verdiğinizde teyit için e-posta alacaksınız. Bu e-posta geldiğinde siparişi, teslimat tarihi ve adresini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer teyit e-postası almazsanız, Juitox’yu arayıp siparişi teyit etmek yine sizin sorumluluğunuzdadır.
  3. Fiyatlarımız önceden bildirmeksizin değişebilir. Ödemesi yapılmış siparişler için ek ödeme istenmez.
  4. Teslimat şehir içi motor kurye ile yapılır. Faturanız e-arşiv olarak eposta adresinize gönderilir.

Sevkiyat/Teslimat Prosedürü

Sevkiyat:
Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte seçilen tarihte sabah 07:00-10:00 aralığında satıcının anlaşmalı olduğu kurye şirketi ile İstanbul’da dağıtılır.

Teslimat:
Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kurye ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 1 çalışma günüdür.

  1. Ürünler, Kurye şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.
  2. Kurye Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@juitox.com.tr e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.
  3. Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kurye Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyanlar

  1. juitox.com.tr sitesinin tüm hakları, Dosha Gıda A.Ş.’ye aittir. Site içeriğindeki tüm malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyallar uluslararası telif haklan ve fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, slogan, sayfa düzeni veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Juitox A.Ş. ‘nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyallari kısmen veya tamamen değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, dağıtılamaz, ya da satılamaz. Tüm bunlara ek olarak, Juitox logosunun kopyalanması, çoğaltılması, basılması, dağıtılması da ayrıca yasaktır. juitox.com.tr de yer alan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim vb materyalleri juitox.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz. İndirmenize site tarafından izin verilen dosyalan bilgisayarınıza çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamazsınız. Bu sayfalardaki herhangi bir bilgi ya da materyalin kısmen kopyalanması ya da basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.
  2. “Juitox” tescilli olarak bizim markamızın adıdır ve bu isim başka bir amaçla kullanılamaz.
  3. Web sitesine ve alt yapısına hiçbir şekilde müdahale edilemez.

İhtilaflerin Halli İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Yürürlük Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.
Taraflar: Juitox ve Siz
Email: info@juitox.com.tr
Adres: Maslak Mahallesi, Atatürk Sanayi Sitesi, Ahi Evran Caddesi, Nazmi Akbacı İş Merkezi, No: 56 Sarıyer/İstanbul

%d blogcu bunu beğendi: