fbpx

Juitox İndirimler

Grup indirimden nasıl faydalanabilirim?

Arkadaşlarınla cleanse yapmak hem eğlenceli hem de motive edici oluyor. Bu yüzden sizleri ekipçe cleanse yapmaya davet ediyoruz! Arkadaşlarını toplayıp (3 kişi veya üstü), tek bir siparişte her bir kişi için en az 3 günlük cleanse paketi siparişi verirseniz, her ekip üyesinin siparişine %20 indirim* uyguluyor.

**İndirimden faydalanabilmek için teslimatlar aynı tarih-saati ve aynı adrese teslim olmalıdır. Eğer siparişinizde ekstra kargo ücreti varsa indirimler kargoya uygulanamaz.

Sitemize üye olun, % 20 indirim kazanın kampanyası:

Sitemize üye olun, sitemizden yapacağınız ilk alışverişiniz için % 20 indirim kazanın. İndirim kodu verildiği tarihten itibaren 10 gün boyunca geçerlidir. İndirim kodu 1000 TL ve üzeri online alışverişlerinizde ödeme yaparken kullanılır. Bu kod ile sadece bir indirim hakkı kazanılabilir. İndirim kodu www.juitox.com.tr’de başka kampanyalar, promosyon ve hediye çekleriyle birleştirilemez. Kampanyalı/indirimli ürünlerde geçerli değildir. Kodun kaybolması durumunda Juitox sorumlu değildir ve yenisi verilemez. Juitox kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kurumsal İndirimler

Kurumsal firmaların ihtiyaçlarına özel catering hizmetimiz başladı. %20’dan başlayan kurumsal indirimler için lütfen bizimle iletişime geç: info@juitox.com.tr

%d blogcu bunu beğendi: