Blog

günlük detoks suları

Metabolizma hızlandıran ve yağ yakıcı günlük detoks suları

25 Şubat 2019 Pazartesi / Juitox Juitox / 0 yorum

Kilo vermeye yardımcı, metabolizma hızlandırıcı, iltihaplanmayı önleyici, sindirim sistemimizi düzenleyen, cilt yenileyen, olmak üzere bir çok çeşit yapabiliriz.

Cold Press Neden Önemli?

6 Aralık 2018 Perşembe / birboluiki / 0 yorum

Detoks içeceklerinin soğuk sıkım yöntemiyle hazırlanan sebze-meyve suları olduğunu artık tahmin ediyoruz ki herkes biliyor. Cold press olarak anılan bu yöntemin bize ne ifade ettiğini gelin tek yazıda inceleyelim.

Süper Besinler / Superfoods

6 Aralık 2018 Perşembe / birboluiki / 0 yorum

Son yıllarda oldukça yükselen sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme trendi birçok araştırmayı da beraberinde getirdi. Bunun sonucunda karşımıza yeni bir kavram çıktı; süper besinler. Peki nedir süper besin? Kriptondan mı geliyor bu besinler? Aslında süper besinin henüz tam bir tanımı yok. Daha doğrusu o kadar fazla tanımı var ki, kimse bir tanesini seçip üzerinde uzlaşamamış. […]

Doğru Detoks (Öncesi)

6 Aralık 2018 Perşembe / birboluiki / 0 yorum

Selam hayatına ve vücuduna değer veren insanlar, Detoksun ne olduğunu bilen ama nasıl yapcağını bilmeyen veya dikkat noktalarını kaçıran çok insan olduğunu fark ettik ve derli toplu iki yazı hazrılayalım, detoks öncesini, sırasını ve sonrasını bir anlatalım istedik. Şöyle buyurunuz… Öncelikle kimler detoks yapamaz konusunu bir açalım. Cleanse programları yetişkinler için hazırlanmış programlardır. Gelişme çağındaki […]

Doğru Detoks (Sırası ve sonrası)

18 Eylül 2018 Salı / birboluiki / 0 yorum

Meyve, sebze dünyasında renkler çok şey söyler. Her renk farklı bir vitaminin, farklı bir mineralin ya da enzimin haberini verir. Bu yüzden detoks sularında da ne kadar çeşitli renklerde meyve sebze kullanılırsa o kadar iyidir.